Hnědé nebo béžové kozačky? Jaká barva bude nejmódnější pro sezónu 2023/24?

Jestliže chcete být v letošní sezóně trendy, můžete vsadit na obuv v zemitých barevných odstínech. Výbornou volbou budou i béžové kozačky. Pokud však na světlé tóny barev nejste stavěné, nevadí. Alternativou vám mohou být kozačky v hnědé barvě. Na následujících řádcích si povíme, podle jakých kritérií módní boty pro letošní sezónu vybírat, aby byl váš outfit dokonalý.

Proč zakomponovat do letošního outfitu béžové dámské kozačky?

V letošní sezóně vítězí na plné čáře dámské kozačky v béžovém odstínu. Béžová je barva univerzální a skvěle se tak hodí i do kapsulových šatníků. Kozačky v béžové barvě pro ženy se výborně ladí s trenčkotem v tmavším odstínu. Nosit k nim můžete i módní trapézovou nebo plisovanou sukni v zlatavých odlescích. Letos bude dále in barva vínová a bordó. I takto zbarvené oblečení tedy letos perfektně zapadne do outfitů s béžovými kozačkami. Stylové béžové kozačky můžete sehnat také na oblíbeném e-shopu CCC. Tady si přijde na své každá moderní slečna či dáma. Výhodou béžových kozaček je i to, že je mohou nosit ženy a slečny všech věkových kategorií. Dále mohou dámy tyto boty sladit i do pestrobarevných outfitů nebo do modelů se vzory a s motivy. V letošní sezóně budou hrát prim ty zvířecí a květinové. Nebojte se tedy pohrát si s barvami a vzory. K béžovým dámským kozačkám si můžete vícebarevné kousky snadno dovolit. Fantazii se přeci meze nekladou.

Hodí se hnědé kozačky do podzimních a do zimních outfitů?

Letos na podzim a v zimě se blýsknete také v kozačkách v hnědé barvě. Módní hnědé kotníkové boty perfektně sladíte s oblečením v modré barvě. I hnědé kozačky mohou dámy nakupovat u prodejce CCC. Tady je to sázka na jistotu. Hnědé kozačky vám budou slušet také s oblečení ve stříbrné nebo ve zlaté barvě. Velmi vkusně zapadnou hnědé kozačky do outfitů s hořčicovými barevnými tóny. Na podzim a v zimě si pak nezapomeňte k hnědým kozačkám obstarat i módní doplňky v zemitých odstínech. Tím se váš outfit vkusně sjednotí a bude působit uceleným dojmem. A přesně o to bychom měly při sestavování outfitů usilovat. Hnědé kozačky si budou rozumět i s oděvy v přírodních tónech. Velmi elegantně budete vypadat v zeleném či v khaki oblečení, které sladíte do outfitu s okrovými kozačkami. Tato kombinace je naprosto famózní a jistě okouzlí i vás a vaše okolí.

Podle jakých dalších kritérií vybírat stylové kozačky?

Stylové kozačky bychom letos neměly vybírat pouze podle barvy, ale také podle dalších parametrů. Důležitá tedy není jen barva obuvi, ale také její provedení a materiál, z kterého je vyrobená. Letos vsaďte na obuv s kvalitní podrážkou, která bude vhodně tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Výborným řešením bude i model kotníkové obuvi na vyšší platformě. Co se týče materiálu, jsou letos v kurzu kousky z pravé kůže. Kvalitní odolné kozačky v módních odstínech jsou ženám k mání např. na e-shopu CCC. V přehledných kategoriích si tu jistě vyberete kousek podle svého gusta i vy. A že je z čeho vybírat! Líbit by se vám mohly např. béžové kotníkové boty na podpatcích. K podpatkům se perfektně hodí i šaty nebo sukně. Ženy tak mohou tento model kozaček nosit i na slavnostní události nebo do práce.