Proč jsou golfové míčky Titleist pro golfisty volbou číslo jedna?

Důsledně propracovaný proces výroby a kontrola míčků Titleist jim dává vysokou kvalitu. Hra s nimi vás bude bavit. Technologie zdokonalené do nejmenšího detailu a letité zkušenosti značky vedli k tomu, že míčky Tileist používají i hráči nejvyšší třídy.

Míčky Titleist ProV1 a ProV1× pro profesionální hráče

Mezi nejpoužívanější modely golfových míčků u profesionálů patří Titleist Pro V1 a Pro V1×, které jsou určeny právě pro zkušené hráče. Díky použití jádra s vysokou kompresí míček dokonale vyvažuje vysokou kontrolu při krátké hře při zachování vynikající vzdálenosti úderu. Univerzální míčky zaručují konzistentní výsledky a patří mezi nejpoužívanější na PGA Tour. Dlouhou vzdálenost překonávají stabilním letem, nabízejí měkký pocit při odpalu a díky technologii Drop-and-Stop™ i lepší kontrolu nad krátkou hrou.

• Pro V1 – velmi nízký spin a průrazná trajektorie.
• Pro V1× – nízký spin při dlouhé hře a vysoká trajektorie.

Golfové míčky Titleist ProV1× LEFT DASH s revolučním řešením

Srdcem míčku Titleist je velké dvojité jádro ZG Process Core, které poskytuje vysokou rychlost a nízké otáčky neboli spin. Vrchní vrstvou je uretanový elastomer, který dodá dojmem měkkosti při úderu. Aby míček během letu nebrzdil vzduch, je na povrchu 328 čtyřstěnných důlků různých velikostí dokonale uspořádaných do unikátního vzoru. Mezi jádrem a povrchem je navíc centrální vrstva minimalizující spinový efekt. Kombinací vlastností vznikl měkký míček s vysokou trajektorií letu na dlouhé vzdálenosti a nízkým spinem.

Využijte maximální rychlosti golfových míčků Titleist Tour Speed

Revoluční řešení jsou zpočátku dostupná jen hráčům Tour, postupně však z dílen konstruktérů vycházejí novější inovované návrhy a technologie se stávají dostupnými i pro širší okruh hráčů. Nejrychlejší míčky využívají řešení jako Driven Core Design, 3 vrstvy, rychlou ionomerovou krycí vrstvu, patentovaný termoplastický uretanový potah, 346 čtvercových zářezů a kompresi 85 znamená, která je pošle na velmi dlouhou vzdálenost, po vysoké trajektorii se střední rotací. Tvar povrchu míčků řady Tour Speed má skvělou konstrukci a tím i aerodynamiku.

Najděte si správný model i pro začátečníky

Značka Titleist nezapomíná ani na začátečníky a středně pokročilé golfisty. Díky široké nabídce golfových míčků Titleist si každý hráč najde správný model, který mu během hry zaručí dobrou vzdálenost a odpovídající kontrolu. Z modelů míčků Titleist AVX, Tour Soft, TruFeel a Velocity si jistě vyberete. Získáte vyšší rychlost i kontrolu při švihu i delší vzdálenost. Pokud vsadíte na kvalitní golfové míčky Titleist a propojíte manuální zručnost s využitím fyzikálních zákonů, nemusí vás v golfu převálcovat ani hráč s největší silou a nejrychlejším švihem.

Důmyslně propracované míčky Titleist

Značka Titleist sází na maximalizaci rychlosti a vzdálenosti díky tvrdosti a hmotnosti míčků, ale i měkčímu povrchu, který se od hole neodrazí ihned po dotyku a zaručí měkký pocit při odpalu. Dlouholeté výzkumy a inovace se spoustou testování a pokusů vedly k vytvoření unikátní vícevrstvé koule. Míčky mají velké jádro, tenký uretanový potah a aerodynamický design s důlky neboli dimly, což jim umožňuje letět po nízké trajektorii na dlouhé vzdálenosti s nízkým spinem a přitom máte nad míčkem lepší kontrolu. Takto jsou konstruovány třeba míčky AVX.

Bačkůrky pro děti - jak je vybrat, aby se líbily

Jedno z nejdůležitějších obutí pro děti, které si vůbec umíte představit. Dětské bačkůrky.

5gringos casino: vstupte do světa profesionální online zábavy

Online kasina se v posledních letech stala nedílnou součástí digitální zábavy, což je důsledek neustále se rozvíjejících technologií a rostoucí poptávky po pohodlných a přístupných herních platformách.

Jak ovlivňují moderní technologie svět online pokeru?

Technologický pokrok vidíme všude kolem sebe a postupuje stále rychleji.