https://www.info-budejovice.cz/ivamal

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

IVAMAL

Nabízíme a specializujeme se na nástěnné malby v architektuře, malování stěn, malby na zdi, malby stěn, umělecké reklamní malby, malířský design interiérů a exteriérů, písmomalířství. Velkoplošná malba umí v pozorovateli vzbudit různé pochody myšlenek, přitáhnout jeho pozornost, proměnit atmosféru. Malba slouží mimo jiné i jako atraktivní reklama. Klademe důraz na efekty, dojem, změnu prostoru, energii a živost stěn. Každá malba je na míru, originál pasující do prostoru. Malujeme příběhy.

Spolupracujeme se zkušenou malířskou firmou Malířství Petr Škoda s.r.o. Přehled jejich realizovaných zákázek ke zhlédnutí na:
http://www.malirstvi-skoda.cz/reference.
Stránky firmy www.malirstvi-skoda.cz (A) jsou pro soukromé zákazníky, kteří potřebuji vymalovat pokoje, byty i rodinné domy. Natřít fasádu, střechu i konstrukci na rodinném domě, na různých soukromých stavbách i přístavbách. Webové stránky www.skoda-malirstvi.cz (B) jsou určeny pro firemní zákazníky. Na stránkách najdete různé kategorie např: malování průmyslových objektů, malování komerčních budov i různých obchodů. Zajímavou novinkou pro zákazníky je nová prezentace na www.natery-malby.eu (C). Tyto nové stránky jsou tematického zaměření, najdete různé pracovní postupy nebo rady na použití vhodného materiálu.

Zakládáme si na osobitém přístupu. Nasloucháme Vašim přáním, komunikujeme a vytváříme řešení na míru. Malbám předchází konzultace v prostoru, grafický návrh, poskytujeme barevné poradenství, navrhujeme barevná řešení fasád domů. Pracujeme převážně štětcovou technikou. Zajímáme se o psychologické působení barev. Pokud rozmýšlíte, momentálně je z naší strany ideální čas k navrhování designu stěn. Aktuálně jsou na vrcholu práce v interiérech. Stěny v různorodých objektech, v odlišném rozsahu. Zaměřujeme se i na menší plochy, které udělají radost svým majitelům. Pokud se rozhodujete nad motivy a výtvarným řešením, dáme Vám na výběr a zkonkrétníme Vaše představy. Dále stále plánujeme, zpracováváme s předstihem nejen návrhy fasád a jejich barevné řešení.

Nástěnná malba může být záležitost na etapy. Mnohé objekty takto vznikají, postupná malba má výhodu, že objekt se postupně posouvá vpřed, v očekávání a s rozmyslem.

Malby jsou určeny pro interiér a exteriér jakéhokoli typu a funkce. Články o malbách stěn jsou na našem blogu www.nastenne-malby.cz. Blog zaměřující se na tvorbu originálních nástěnných maleb v architektuře.

Aktuálně rozšiřujeme svoji činnost o nadčasové a moderní abstraktní malby. Zabýváme se psychologickým působením barev, Hledáme přesné kombinace barev, propojující se s interiéry. Zajímá nás i malba symbolů s promyšlenou barevností. Stále více experimentuje s barvami měděných odstínů, ozvláštňujeme pomocí zlatavých a metalických efektů. Prohlubujeme sytost barev pomocí matných a lesklých lazur. Zaměřujeme se i na černobílou stínovanou malbu.Reference můžete zhlédnou na prezentaci www.abstraktnimalby.cz.

Za 15 let aktivní práce máme četné reference v interiérech i exteriérech http://www.ivamal.cz/reference. Malujeme s citem a odvahou. Zaručujeme kvalitu, dlouhou životnost, světlostálost, praktičnost, jedinečnost, nevšednost, individuální přístup.
Aktuální ukázky prací ke zhlédnutí na sociální síti https://www.facebook.com/Ivamal-originální-nástěnné-malby-393095634126077/.
Web:
http://www.ivamal.cz
http://www.abstraktnimalby.cz
Adresa:
Okružní 374
370 08 Staré Hodějovice
Jihočeský kraj / okres České Budějovice
Mobil:
+420 776 241 942
E-mail:

Fakturační údaje: Obory činnosti:

BcA. Iva Burešová

Okružní 374
370 08 Staré Hodějovice

IČO: 76291685

Obory činnosti:

IVAMAL
IVAMAL

Soubory ke stažení:

DSC_0174.JPG910 KiB
ukazka realizaceDS.jpg2 MiB